Archiwum / „TRADYCJĄ DYKTOWANE” – PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY NA STRONIE!
tradycja_01 (2)
tradycja_01 (2)

„TRADYCJĄ DYKTOWANE” – PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY NA STRONIE!

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W XV DOLNOŚLĄSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „TRADYCJĄ DYKTOWANE” I ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ORAZ PREZENTACJĘ PRAC I WRĘCZENIE NAGRÓD, KTÓRE NASTĄPI 25 STYCZNIA 2013 R. O GODZ. 17.30 W GALERII „NA PIĘTRZE” OŚRODKA KULTURY (UL. SKALNIKÓW 4)  W POLKOWICACH

Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie od 28 stycznia 2013 r. w Galerii „Na Piętrze” Ośrodka Kultury w Polkowicach (ul. Skalników 4).

V. Nagrody:

Jury powołane przez Organizatora może przyznać w każdej kategorii jedną nagrodę specjalną, a w poszczególnych grupach wiekowych po jednej nagrodzie głównej i trzech wyróżnieniach.

VI. Wyniki:

Lista laureatów ogłoszona zostanie do 22 stycznia 2013 r. i będzie dostępna w Ośrodku Kultury w Polkowicach oraz na stronie internetowej pca.pl. Organizator nie powiadamia indywidualnie uczestników o wynikach konkursu.

VII. Uwagi końcowe:

Dostarczając pracę na konkurs, uczestnik przenosi autorskie prawa majątkowe na Organizatora, akceptuje warunki regulaminu oraz wyraża zgodę na publikację danych osobowych, wielokrotne eksponowanie prac, zamieszczenie fotografii prac w materiałach reklamowych i na stronie internetowej.

Prace dostarczone na konkurs przechodzą na własność Organizatora.

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela

Agata Baran pod numerem tel. 76  746 88 20  lub 76 746 88 10

Serdecznie zapraszamy!

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY XV DOLNOSLĄSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TRADYCJĄ DYKTOWANE”

Jury w składzie:
Agata Baran
Natalia Gendera
Borys Oberenkowski
Joanna Prusak

postanowiło przyznać nagrody główne, wyróżnienia, nagrody specjalne następującym osobom:

Kategoria: OZDOBA ŚWIĄTECZNA

NAGRODA GŁÓWNA

I gr. 6-9 lat- ADRIANNA KLUK- SP TRZEBNICE

II gr. 10-13 lat- ANNA MUSIAL – SP1 POLKOWICE

III gr. 14-17 lat- PAULINA ŁUSIACZYK- SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI- RADWANICE

IV gr. powyżej 17 lat- KATARZYNA WALECKA- MAJ 

Kategoria: OZDOBA ŚWIĄTECZNA 

WYRÓŻNIENIA

I gr. 6-9 lat 1. ŁUKASZ SIKORA- GŁOGÓW

2. KATARZYNA SŁABICKA- SP 14 LUBIN

3. MARTYNA JAŚKIEWICZ- POLKOWICE

II gr. 10 – 13 lat 1. DOMINIK BAZANOWSKI- SP TRZEBNICE

2. PATRYCJA MAJOCHA- SP TRZEBNICE

3. NIKOLA GODEK- SP TRZEBNICE

III gr.14 – 17 lat 1. ALEKSANDRA MICHALSKA- GIMNAZJUM NR 1 POLKOWICE

2. DAGMARA CZOP- ZESPÓŁ GIMNAZJÓW NR 3 DZIERŻONIÓW

3. ANNA ŻEREBECKA- SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI- RADWANICE

IV gr. powyżej 17 lat 1. BARTOSZ KOSSAKOWSKI- POLKOWICE

2. IWONA ŚMIGIEL

3. – NIE PRZEZNANO –

Kategoria: KARTKA ŚWIĄTECZNA

NAGRODA GŁÓWNA

KARTKA TRADYCYJNA 

I gr. 6-9 lat- ANTONINA BIAŁY- SP 14- LUBIN

II gr. 10-13 lat- KAROLINA ŁOSOWSKA- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

III gr. 14- 17 lat- ALEKSANDRA MICHALSKA- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

IV gr. powyżej 17 lat KRYSTYNA BRYZA- POLKOWICE

KARTKA KOMPUTEROWA

I gr. 10-13 lat SARA PISARKIEWICZ- WROCŁAW

II gr. 14-17 lat- MARTA OLEJNICZAK- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

III gr. powyżej 17 lat- – NIE PRZYZNANO –

Kategoria: KARTKA ŚWIĄTECZNA

WYRÓŻNIENIA

KARTKA TRADYCYJNA

I gr.6-9 lat- 1. ADA URBAŃSKA- SP 14 LUBIN

2. SASZA KAPERA- WROCŁAW

3. IGOR TERLECKI- SEMKOWICZ- SP 14 LUBIN

II gr. 10-13 lat 1. GRACJAN KOŁOSZYC- SP KUNOWICE

2. JOANNA RYNKIEWICZ- PRACOWNIA WYCHOWANIA PRZEZ SZTUKĘ- LUBIN

3. SONIA KISIEL- GIMNAZJUM NR 1 POLKOWICE

III gr. 14-17 lat 1. MAGDALENA PAWLIKOWSKA- II LO- LUBIN

2. ELIZA BŁOTNICKA- WROCŁAW

3. MARTYNA MATUSIAK- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

IV gr. powyżej 17 lat 1. MONIKA KOŁOSZYC- KUNOWICE

2. – NIE PRZYZNANO –

3. – NIE PRZYZNANO-

KARTKA KOMPUTEROWA

I gr. 10-13 lat 1. URSZULA SZKOLNICKA- SP SZKLARY DOLNE

2. MAGDALENA PYTIAK- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

3. GRZEGORZ CZYRNIAŃSKI- SP SZKLARY DOLNE

II gr. 14-17 lat 1. ANNA BAJON- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

2. KONRAD BIELECKI- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

3. MACIEJ WĘGIELSKI- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

III gr. powyżej 17 lat 1. KATARZYNA GRUSZCZYŃSKA

2. – NIE PRZYZNANO –

3. – NIE PRZYZNANO – 

Kategoria: ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY

NAGRODA GŁÓWNA

I gr. 6-9 lat- KUBA PODGÓRSKI- PRZEDSZKOLE NR 121- WROCŁAW

II gr. 10-13 lat- DOMINIKA BUKRABA- POLKOWICE

III gr. 14- 17 lat- JAKUB RÓŻYCKI- GIMNAZJUM- CHOCIANÓW

IV gr. powyżej 17 lat DARIA SAWCZUK- POLKOWICE

Kategoria: ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY

WYRÓŻNIENIA

I gr.6-9 lat- 1. DOMINIK MAZIJ- SP 14- LUBIN

2. ANASTAZJA BUDZIŃSKA- POLKOWICE

3. WIKTORIA BARANIECKA- POLKOWICE

II gr. 10-13 lat 1. ELIZA JANIK- SOBIN

2. NATALIA GNIEDZIEJKO- SP 2- PRZEMKÓW

3. KINGA SPIGIEL- POLKOWICE

III gr. 14-17 lat 1. ANNA ADAMCZYK- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY

W SZKLARACH GÓRNYCH

2. KLAUDIA TROCHANOWSKA- GIMNAZJUM – CHOCIANÓW

3.. EWELINA TWARDOWSKA- GIMNAZJUM- CHOCIANÓW 

IV gr. powyżej 17 lat 1. IRENA MACIUSZEK- POLKOWICE

2. ANNA TATARYNOWICZ- ŻELAZNY MOST

3. AGNIESZKA KOZYRA

NAGRODA SPECJALNA

KAT. OZDOBA ŚWIĄTECZNA ANNA MUSIAŁ- SP 1- POLKOWICE

KAT. KARTKA ŚWIATECZNA– KAROLINA ŁOSOWSKA- GIMNAZJUM NR 1- POLKOWICE

KAT. ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY– DARIA SAWCZUK- POLKOWICE