Archiwum / XVIII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „SREBRNA MUZA”

XVIII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „SREBRNA MUZA”

srebrna muza_02_A2Polkowickie Centrum Animacji
ogłasza
XVIII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
„SREBRNA MUZA”
2-3 grudnia 2014 r. – Kino
(ul. Dąbrowskiego 1, Polkowice)

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z powiatu polkowickiego do udziału w konkursie „Srebrna muza”. Konkurs podzielony jest na cztery kategorie:
klasy „0”-I,
klasy II-III,
klasy IV-VI,
gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Zadaniem uczestników jest recytacja jednego wiersza wybranego polskiego poety. Natomiast uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mają zaprezentować dowolny utwór Jana Sztaudyngera. Prezentacje uczestników odbędą się w dniach 2-3 grudnia w polkowickim Kinie. Kolejność występów zależy od ilości zgłoszeń i zostanie podana w późniejszym terminie. Recytacje oceniać będzie Jury, powołane przez organizatora, w skład którego wchodzą znawcy języka polskiego i mowy. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Możliwe jest również przyznanie nagrody Grand Prix dla najlepszego uczestnika 18. edycji Konkursu, która zostanie ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Polkowicach.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji Konkursu i warunków uczestnictwa znajdują się w regulaminie. Karty zgłoszeniowe należy składać do 17 listopada 2014 r. w sekretariacie Polkowickiego Centrum Animacji (ul. Skalników 4, 59-101 Polkowice), drogą mailową (srebrnamuza@pca.pl) lub faksem (76 746 88 11).

Serdecznie zapraszamy!

regulamin Srebrna Muza 2014
zgłoszenia Srebrna Muza
HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o