Archiwum / XX Srebrna Muza

XX Srebrna Muza

Zapraszamy dzieci i młodzież z powiatu polkowickiego do udziału w Jubileuszowym XX Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Srebrna Muza”. Konkurs ma na celu rozwijanie umiejętności recytatorskich, poszerzanie wiedzy o poetach polskich i krzewienie zamiłowania do poezji. Konkurs tradycyjnie odbywa się w czterech kategoriach:
• klasy „0”- I,
• klasy II-III,
• klasy IV-VI,
• gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Zadaniem uczestników trzech pierwszych kategorii jest recytacja jednego utworu poezji polskiej. Natomiast uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mają zaprezentować dowolny wiersz ks. Jana Twardowskiego.
Prezentacje uczestników odbędą się w dniach 1-2 grudnia 2016 r. w polkowickim Kinie. Kolejność występów i przybliżone godziny zostaną podane na naszej stronie do 23 listopada 2016r. Recytacje oceniać będzie Jury powołane przez Organizatora. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Możliwe jest również przyznanie nagrody Grand Prix za najlepszą recytację XX edycji „Srebrnej Muzy”.

Szczegółowe informacje, dotyczące organizacji Konkursu i warunków uczestnictwa, znajdują się w regulaminie poniżej.

Karty zgłoszeniowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 18 listopada 2016 r. w siedzibie Polkowickiego Centrum Animacji (ul. Skalników 4, 59–101 Polkowice), przesłać drogą mailową (agnieszka.marciniak@pca.pl) lub faksem (76 746 88 11).
Serdecznie zapraszamy!

MATERIAŁY DO POBRANIA

regulamin-srebrna-muza-2016

karta-zgloszeniowa-2016

harmonogram-wystepow

WYNIKI KONKURSU:

protokol-kategoria-klasy-0-1

protokol-kategoria-klasy-2-3

protokol-kategoria-klasy-4-6

protokol-kategoria-gimnazja-i-szkoly-ponadgimnazjalne

Fundatorem nagród w konkursie jest Gmina Polkowice i Starostwo Powiatowe w Polkowicach

srebrna-muza_gmi_pow

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o