Archiwum / Media na Dniach Polkowic 2016

Media na Dniach Polkowic 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkie lokalne media do relacjonowania wydarzeń, występów oraz koncertów w ramach Dni Polkowic 2016.

Jeśli zdecydują się Państwo na udział w Dniach Polkowic, prosimy o przesłanie zgłoszeń do 15 czerwca b.r. Po odbiór akredytacji zapraszamy 18 czerwca od godz. 15.30 do punktu wydawania identyfikatorów przy wejściu na zaplecze sceny, na terenie Centrum Piknikowego.

Ze względu na warunki zawarte w umowach z poszczególnymi artystami, bardzo prosimy o zgłoszenie chęci przeprowadzenia wywiadów. Dołożymy wszelkich starań, by ułatwić Państwu kontakt z artystami oraz zachęcić ich do spotkania i rozmowy z Państwem.

Informacje dotyczące zasad filmowania i fotografowania poszczególnych występów, uzyskają Państwo przy odbiorze akredytacji.

Zapraszamy!

Anna Adamus-Krawczyk

anna.adamus@pca.pl

509 051 365

 

 

Warunki akredytacji dziennikarskiej na Dni Polkowic 2016

 

 1. Warunkiem otrzymania akredytacji jest złożenie wniosku o jej przyznanie na adres anna.adamus@pca.pl oraz akceptacja zasad i warunków dotyczących fotografowania i filmowania oraz wywiadów z artystami.

 2. Akredytacja upoważnia do:

  – robienia zdjęć i filmowania z wyznaczonego przez Organizatora terenu przed sceną,

  – wywiadów z artystami (którzy wyrazili na to zgodę), w miejscu i czasie wyznaczonym przez Organizatora,

  – wejścia w miejsca wyznaczone dla fotoreporterów na 10 min przed rozpoczęciem każdego koncertu, wywiadu lub czasu przeznaczonego dla fotoreporterów.

 3. Akredytacja nie upoważnia do:

  – przebywania na terenie zaplecza sceny (poza czasem przeznaczonym na wywiady, fotografowania i filmowania koncertu),

  – fotografowania oraz filmowania artystów na terenie zaplecza sceny,

  – fotografowania i filmowania koncertów ze sceny.

 4. W celu zapewnienia Państwu komfortu i bezpieczeństwa, prosimy o okazywanie identyfikatora pracownikom ochrony przy każdym wejściu. Jego brak może spowodować niewpuszczenie w wyznaczone miejsce.

 5. Z uwagi na wciąż prowadzone negocjacje z menedżerami, o terminie wywiadów oraz warunkach dotyczących fotografowania i filmowania będą Państwo informowani na bieżąco, w dniu koncertu poszczególnych artystów.

 6. Nie mogą być wykorzystywane do działań PR, reklamowych lub związanych z działalnością komercyjną instytucji delegującej. 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o