Zespoły muzyczne

Zespoły muzyczne

Antałek

 

Został założony przez Adriana Bielskiego i Jakuba Regulskiego. Zespół gra szeroko pojęte odmiany rocka, hard-rocka i bluesa. Inspirują się różnymi gatunkami muzycznymi, dlatego w ich twórczości można odnaleźć również wpływy jazzu, indie-rocka, a nawet metalu.
Mimo młodego wieku, członkowie zespołu mają spore doświadczenie muzyczne. Każdy z nich ma na swoim koncie przygody w różnych formacjach muzycznych. Antałek występuje w pubach, na prezentacjach szkół i ognisk muzycznych, przeglądach, konkursach, festiwalach i w szkołach. Zespół stara się maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności, potencjał i wizje muzyczną, aby rozwijać swoją pasję.

SKŁAD:

Adrian Bielski – wokal/gitara/harmonijka/autor tekstów/kompozytor
Oskar Balul – gitara /kompozytor
Michał Rzęsa – gitara basowa
Kuba Regulski – perkusja/instrumenty perkusyjne
Daniel Lewicki – gitara/instrumenty klawiszowe

KONTAKT:

Manager – Marek Kaftanowicz – tel. 535 001 592
Adrian Bielski – tel. 509 434 153
e-mail: adrianbielski12@wp.pl
Facebook

Mienso

Krzysztof Ruliński – górnik, raper oraz działacz społeczny (jest Prezesem Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży „Muzyka Miasta”). Jako wykonawca swoją przygodę z rapem zaczął w 2009 r. , gdy za sprawą swojego znajomego „Zaja” nagrał w jego domu pierwszy utwór. Od tamtej pory zaczął pracować nad solową płytą „Trzeźwe spojrzenie”, która ujrzała światło dzienne po ponad roku pracy.

Płyta, która pocztą pantoflową rozeszła się po okolicznych miejscowościach, zaowocowała kilkoma koncertami Miensa i Zaja jako formacji MnM Crew (m.in. w Polkowicach, Świebodzicach, Przemkowie), jak i kawałkami solo i w kolaboracjach. Kolejne lata to praca nad nowym materiałem na solową płytę, która z wielu powodów nie ujrzała światła dziennego, a sam wykonawca ograniczył się do rejestrowania pojedynczych utworów i koncertowania w dolnośląskich miejscowościach. Obecnie Mienso pracuje nad płytą z producentem Doku, która ma się pojawić wiosną 2016 r.
Mienso nie przypisuje do siebie konkretnego stylu, a w rapie określa się jako „kumulacja skutków”. Nie szufladkuje muzyki na gatunki, a sam słucha, jak to określa, ambitnych muzyków.

KONTAKT:

Krzysztof Ruliński – tel. 726 885 553
e-mail : krzysztof_rulinski@o2.pl
YouTube | Facebook

Po Godzinach

Powstał w 2003 r., lecz jego obecny skład zawiązał się w 2014 r. Zespół gra bluesa z namiastką funky, soulu i rocka. Do ich największych sukcesów należy Grant Prix VI edycji festiwalu Ścinawski Blues nad Odrą oraz główna nagroda festiwalu Blues nad Bobrem 2014 .
Poza aranżami i coverami, muzycy komponują własne utwory. Zespół przyczynia się do organizacji licznych Jam Session na terenie różnych miast w Polsce. Muzycy na co dzień pracują i mieszkają w różnych miejscach, ale, spotykając się na scenie, stają się jednym, energicznym organizmem, który ma jeden cel: wywołać uśmiech i podziw na twarzach słuchaczy.

SKŁAD:

Skład zespołu przechodził liczne transformacje, różni ludzie mieli wpływ na kompozycję oraz groove. Każdy były członek grupy pozostawił coś po sobie… Obecny skład prezentuje się następująco:
Michał Stępień- lider/gitara & wokal
Wiesław Markowski- bass
Mateusz Michułka- instumenty klawiszowe
Grzegorz Pikulicki- perkusja

KONTAKT:

Michał Stępień – tel: 605 738 530
e-mail: micho10@op.pl
Facebook