O NAS

KIM JESTEŚMY?

Polskie Centrum Audytu to szkolenia, wdrożenia, doradztwo i wsparcie w dziedzinach: prawa, ochrony danych osobowych, zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz cyberbezpieczeństwa.
Nasze działania polegają na przeprowadzaniu audytów i szkoleń, tworzeniu oraz wdrażaniu procedur i mechanizmów ułatwiających i legalizujących prowadzenie biznesu w dzisiejszej rzeczywistości.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z radców prawnych, adwokatów, audytorów wewnętrznych, wdrożeniowców ISO, szkoleniowców oraz specjalistów ds. IT.
Jesteśmy absolwentami i wykładowcami kierunków ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa na różnych uczelniach wyższych, takich jak UMCS w Lublinie, Akademia Leona Koźmińskiego, Wyższa Szkoła bankowa, Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uczelnia Łazarskiego, WSPA w Lublinie.

NASI KLIENCI

Pełnimy funkcję Inspektora Ochrony Danych w niemal 200 organizacjach takich jak urzędy miast, urzędy gmin, szpitale, banki, jednostki podległe samorządom, szkoły, spółki miejskie, hotele, korporacje komunikacyjne, przedsiębiorstwa gospodarek komunalnych, spółdzielnie mieszkaniowe, małe i średnie spółki prawa handlowego oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Z sukcesem wdrożyliśmy już RODO u ponad 500 zadowolonych klientów.

Szukasz profesjonalnego doradcy

dla Twojego biznesu?